3D Hydro Trek

Optic Blue 3L

Varenr:150753
599,-
-+
10+ på lager
  • 2Butikk, Bergen
  • 1Butikk, Parkveien
  • 1Butikk, Sandvika
  • 4Butikk, Åndalsnes
  • 10+Hovedlager
  • 0Pop-Up

Genial drikkesystem til sekk og camp

 

Gregorys 3D Hydro drikkesystem bruker en patentert flex-mould 3D design som gjør at ikke veggene kollapser mot hverandre når den er tom. Det gjør at den er ekstremt lett å tørke og rengjøre og hindrer vekst av bakterier.

 

Det mest geniale med denne modellen er at den kan brukes på 3 forskjellige måter. Tur i dagstursekk, lengre turer i storsekk og i camp.

Designet gjør at den lett kan klippes inn som en tradisjonell camelback mot ryggen innvendig i en mindre sekk, men passer også perfekt på toppen rett under topplokket på en storsekk. Dette gjør at beholder en god vektfordeling i sekken og har lett tilgang til refylling eller filtrering av vann.

 

Når man kommer til camp bruker man en spout under det store topplokket til å fylle vann i kjeler og kopp. Fylling er også ekstremt enkelt med en stor åpning og et stivt "spine" håndtak. Superlett å fylle i bekken.

 

Et innvendig kammer i midten sørger for at vekten innhold blir gjevnt fordelt og reduserer skvulping i høy aktvitet. Dette gir en bedre vektfordeling og mindre bevegelse i sekken.

 

Basen på drikkesystemt er flatt, noe som gjør at man bevarer sekkens naturlig kurve. Dette er ekstra viktig på sekker til mulitsport, løping eller sykling.

 

3D Hydro Trek er egentlig 2 produkter i ett genialt drikkesystem.

 

Bruk: Tur, camping og trening

 

Egenskaper:

  • Patentert konstruksjon som er lett å tørke
  • Superlett å fylle vann
  • Kan brukes på 3 forskjellige måter
  • Drikkeslange og Spout
  • SpeedClips feste og hengefeste til camp
  • QuickDisconnect til slanger
  • Passer alle sekker

Spesifikasjoner:

  • Materialer: Metallocene PO Film (BPA og PVC-fri)
  • Volum: 3 liter
  • Dimensjoner: 8x32x24 cm
  • Vekt: 321g